Indkøbskurv (0)
 

Zederkof A/S - besøg vores showroom i Fredericia

Showroom: 700 m2 - åben for alle momsregistrede.

 

Zederkof A/S
Prins Christians Kvarter 28,
7000 Fredericia

 

Ring til os på +45 8912 1200
ma - tor 08.00-17.00 (uge 29,30,31: 08.00-16.00), 08.00-15.30 fredag

 

Mail kan sendes på info@zederkof.dk



 

Kontakt en du kender

 

Direktør


jan Zederkof

Jan Zederkof
Adm. Direktør
Mobil: +45 22 11 80 22
E-mail: jan@zederkof.dk


Torben Borg
COO
Mobil: +45 22 11 80 03
E-mail: torben@zederkof.dk

  


 

Salg


peter Zederkof

Peter Zederkof
Intern salgsleder
Mobil: + 45 22 11 80 21
E-mail: peter@zederkof.dk


Kim Vestergaard
Export Manager
Mobil: +45 22 11 80 06
E-mail: kv@zederkof.dk


Kasper Bach Jensen
Key Account Manager
Mobil: +45 41 13 04 90
E-mail: kbj@zederkof.dk
 


Louise Mortensen
Salg
E-mail: lm@zederkof.dk

Milla Mendes
Salg
E-mail: milla@zederkof.dk

Stine Lønne Grønbæk
Salg/showroom
E-mail: slg@zederkof.dk

Betina Aagaard Grønning
Salg
E-mail: bag@zederkof.dk

 
 

Projektsalg


Dennis Lorenzen
Projektleder
Direkte: +45 22 11 80 09
E-mail: dlo@zederkof.dk

        

 

 
 

Tryk & Profilering


Marck Hvorslev
Business Unit Manager
Mobil:: +45 22 11 80 15
E-mail: mhv@zederkof.dk


Thomas Lægaard Sørensen
Tryk & profilering
Direkte: +45 89 12 12 63
E-mail: tryk@zederkof.dk

 


Indkøb


Sam Lu
Purchase & Logistic Manager
Direkte: +45 8 912 12 06
Mobil: +45 22 77 23 28
E-mail: sam@zederkof.dk


Andreas Lind
Indkøb
E-mail: al@zederkof.dk

  


 

Marketing


Rikke Damgaard Sørensen
Indretning og grafisk design
Direkte: +45 89 12 12 03
Mobil: +45 22 11 80 24
E-mail: rds@zederkof.dk


Claus Scharling Jensen
Marketing/IT
E-mail: csj@zederkof.dk

 
 

Lager


Jesper
Lager 
E-mail: lager@zederkof.dk


Samir
Lager 
E-mail: lager@zederkof.dk


Arif
Lager 
E-mail: lager@zederkof.dk

 
 

Økonomi


Lars Madsen
Controller
Direkte: +45 22 11 80 39
E-mail: lma@zederkof.dk


Jane Quvang Iversen
Bogholderi
E-mail: jqi@zederkof.dk

 
 

Piccoline


Hanne
Piccoline

Nyhedsbrev

Få masser af fordele ved at tilmelde dig vores nyhedsbrev her.



Vi støtter Familier med kræftramte børnCO2 neutral website

Ring mig op

Hos Zederkof A/S sidder der altid kvalificerede medarbejdere klar til at hjælpe dig før, under og efter dit køb.

Zederkof A/S    |    Prins Christians Kvarter 28    |    7000 Fredericia    |    Tlf. +45 89121200    |    info@zederkof.dk    |    Åbningstider: Man-tors: 08-16 Fre: 08-15.30

Copyright Zederkof A/S 2013. Der tages forbehold for trykfejl og udsolgte varer. Lokale variationer i sortimentet kan forekomme | Sitemap